Kapalı Sistem Tesisat Kaçak Tamir Kimyasalı

Kapalı Sistem Tesisatlarda Kimyasal İle Kaçak Tamiri

Kapalı Devre Tesisatlarda su kaçaklarının tamirati,basınç düşüklüğünü engellemek için tesisat'a katılan kimyasal ile su sızıntılarının,çatlakların kazı yapılmadan ,boru değiştirilmeden maliyetsiz bir şekilde kimyasal ile kapatılma işlemidir.

Tesisat Kaçak Tamir Kimyasalı

Tesisat Kaçak Tamir Kimyasalı, mevcut su kaçağının bulunduğu bölgeye herhangi bir müdahale de bulunmadan kaçağın bulunduğu bölgeyi kendisi tespit ederek sistemde oluşmuş kaçakları yerinde kristalleşip kapatır. Tesisatta bulunan basınçta ve sıcaklıkta ürünümüz kendi özelliğini yitirmez ve sürekliliğini korur. Plastik ve metal her tür tesisatta kullanılabilir.
Ürünümüz merkezi sistem ısıtma soğutma sistemlerinde, yangın hidrant hatlarında, soğuksu isale hatlarında,kapalı devre, kombi kat kaloriferi merkezi sistem kaçaklarında kullanılır.

Kullanıldığı Yerler

Bu ürün içme suyu ve kullanım su tesisatların da , ısıtma sistemlerinde, kazan dairelerine giden borular da,bina içi su kaçakların da,su sızıntılarını onarır ve her tür boruların ( DEMİR , PPRC PVC , GALVANİZ , BAKIR ) çatlaklarını , ek yeri sızıntılarını giderir. Tesisat içinde bulunan basınç ve sıcaklıklarından etkilenmez . Ürünümüz mevcut kaçaklardan çıkarken yerinde kristalleşerek oluşmuş mevcut kaçakları kapatır. Ürünümüz uygulamadan sonra insan sağlığına zarar verecek kalıntılar bırakmadığı için herhangi bir işlem yapılmadan kullanıma başlanabilir.

Tesisat suyu içine karıştırılan Kimyasal tesisat içinde dolaşırken nerede bir kaçak yeri varsa, oradan dışarı su akarken içerisindeki Kimyasal hava ile temas eder etmez sertleşir ve deliği kapatır. Bir daha da buradan katiyen su kaçağı olmaz. İslak Hacımlerde su kaçaklarının olduğu yerler.


Bilgi Ve İletişim