Kanal Görüntüleme


Kanal Görüntüleme Yöntemi ile Kanalizasyon Görüntüleme

Kanal Görüntüleme, firmamızın sahip olduğu donanım ve robotlarla ve uzman ekibi ile verdiği bir hizmettir. Bu hizmetin içeriği, kanalizasyonlarda bulunan sorunların sebeplerini araştırmada işlerimizi daha da kolaylaştıracak bir şekilde hazırlanmış ve üretilmiş robotlar aracılığı ile kanalizasyonların cctv robotlar ile görüntülenmesidir.

Kanal görüntüleme kanalizasyon tıkanıklarının esas sebeplerini öğrenmemiz için sunulan bir hizmettir. Kanal görüntüleme ile sayısız zorlu işlerden kurtulmak mümkündür.

Kanalizasyon içerisindeki moloz yığınlarını, atıkları, pislikleri, birikmiş tıkanıklık yaratacak bir çok şeyi bu sayede herhangi bir kırma işlemi gerçekleştirmeden daha basitçe görüntüleme ve tespit etme işlemi gerçekleştirilir.

Kanal görüntüleme ile kanalizasyon borularını görüntüleme çok büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Bu kolaylık ile kazanılan zaman bizler için maliyet düşüren bir unsur olarak görülmektedir.

Kanalizasyon Görüntüleme Yöntemi Nedir?

Kanalizasyon Görüntüleme yöntemi, bizlere kanal tıkanıklığı şikayetinin gelmesi ile ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen kanalizasyon borularının izlenmesi işlemidir.

Kanal görüntüleme işlemi sadece tıkanıklıklar için verilen bir hizmet değildir. Bu yöntem ve hizmet ile binalarda ve evlerde bulunan kaçakların, tıkanıklıkların, inşaat teslimatları öncesi boruların ve giderlerin içerisinde herhangi bir moloz yığınlarının bulunmamasının gerekliliği ve bunların tespiti için kullanılan bir yöntemdir.

Kanalizasyon Görüntüleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Kanal görüntüleme araçlarımız ile kanalizasyona ait olan rögar kapağından kameralı robotlarımız ile görüntüleme yapılmasıdır.

Kanal ve Kanalizasyon boruları görüntüleme robotu

Kameralı robotlarımız sahip oldukları yüksek çözünürlüklü kamera ile kanal içerisinde ilerlerken hemde görüntüleme hem de kayıt işlemi yaparak kanalizasyon görüntüleme işlemini gerçekleştirir.

Kanalizasyon içerisine gönderilen robotlar sağlıklı sonuçlar ve kaliteli görüntüler alarak size ayrıca raporlama yaparak görüntülenen kanalizasyon boruları içerisinde neler olup bittiği hakkında detaylı bilgi sahibi olmamızı sağlar.

Alınan bilgiler ışığında yapılması gerekenler daha basit bir yöntem olan Kanal Görüntüleme hizmeti ile nokta atış olarak kanalizasyon borularında herhangi bir yeri kırma işlemi gerçekleştirmeden bulunması ile sağlanır.

Ev ve işyerlerinde gider borularında meydana gelebilecek tıkanmalar ve kaçaklarda yine robotlu kanal görüntüleme cihazları ile detaylı bir şekilde görüntülenip temizlenmesi veya tamiri için harekete geçilmesini sağlar.

Kanalizasyon Görüntüleme Hizmetinin Faydaları Nelerdir?

Kanalizasyon görüntüleme hizmeti ile yaptığımız açıklamalardan sonra bu hizmeti faydaları nelerdir ondan bahsedelim.

Kanalizasyon içerisindeki bir çok tıkanıklık veya sızıntı olabilir. Bu tıkanıklıkların giderilmesi gerekmektedir. Acil olarak giderilmesi gereken bu arızalar bizler tarafından yani kanal görüntüleyici firma tarafından verilmektedir.

Kanalizasyon Görüntüleyici Firma olarak kanal içerisindeki bu tür arızaların bulunması çok hızlı olmakla beraber daha uygun fiyatlı bir şekilde sizlere yansıması kaçınılmazdır.

Uygun fiyatlı olmasının sebebi maliyetinizin oldukça düşmesidir. Açıklayacak olursak bunu; kanalizasyon içerisinde bulunan tıkanıklıklar boruların kırılması yolu ile kırılsaydı tekrar yapım maliyetlerinin eklenmesiyle bu iş çok daha pahalıya patlardı sizlere.

Daha az maliyetlerle yapılabilecek kanalizasyon temizleme veya kanalizasyon borularının tamiri işlemlerinde kanal görüntüleme hizmeti kullanıldığında elde edilir.

Ankara Kanal Görüntüleme Neden Gereklidir?

Ankara kanal görüntüleme hizmeti kanalizasyon boruları içerisinde oluşan tıkanıklık veya sızıntıları daha tespit edebilmek için gereklidir.

Daha düşük maliyet ile kanalizasyon yenileme veya temizleme hizmeti almak. Gereksiz masraflardan kurtulmanızı sağlar ev, iş yerindeki veya kanalizasyon borularının kırılmadan temizlenmesini sağlar.

Kanalizasyon görüntüleyici firma olan firmamız dışında deneyimsiz, bilgisiz ustalarla çalışmamanızı sağlar.
Kanal görüntülemek kanalizasyon tamiri için veya temizliği için gereklidir. Kanal görüntülemek ile daha hızlı sonuçlar elde edileceği için aynı zamanda vakitten tasarruf edilmektedir.

Kanal Görüntüleme Fiyatları Nedir?

Ankara Kanal Görüntüleme Firması olarak fiyat konularında çok fazla bilgi vermemekle birlikte en uygun fiyatlı firmalardan biriyiz. Türkiye genelinde hizmet veren firmamız iş ve arızanın olduğu şehirlere göre fiyatlandırma yapmaktadır.

Fiyat politikamız içerisinde kaliteli ve sürekli hizmet verebilecek şekilde ayarlanmaktadır.

Kanalizasyon görüntüleme fiyatlarını tam anlamıyla öğrenebilmek için iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşarak hizmet fiyatlarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Kanalizasyon hatlarının mevcut durumunun tespit edilmesi için Kanal Görüntüleme hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır.Delta Altyapı Olarak ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz…

İleri teknoloji robotlar ile Kanal Görüntüleme sistemleri ve ittirmeli tip kameralar ile her çap ve cinsteki kanal ve boru hatlarında görüntüleme hizmetlerini vermekteyiz…

Alınan görüntüler DVD ortamında hazırlanmakta ve gelişmiş (Wincan) lisanslı programlarım ile fotoğraflı görüntüleme raporu hazırlanarak müşterilerimize sunulmaktadır.

Kanal Görüntüleme ile neler yapılabilir ?

  • Kanal temizliği durumu analiz edilir.
  • Borulardaki problemli bölümler ve yapısal hatalar tespit edilir.
  • Kanala giren veya çıkan su sızmaları noktasal olarak tespit edilir.Bilgi Ve İletişim