Kanal Temizleme

Kanal temizleme işlemleri her alanda belirli zaman aralıklarıyla mutlaka düzenli olarak yapılmalıdır. Kanalizasyon Ana hatlarına bir çok iç hatlar ’da bağlı olduğundan buraya daima kesintisiz bir şekilde çeşitli türden atıklar gelmekte ve o atıklar bu alan içerisinde muhafaza edilmektedir.

Atıkların her biri farklı bir niteliğe sahip olduğu için bazılarında çözünme olabildiği gibi bazılarındaysa bu durum gerçekleşememektedir.

Bundan dolayı da kanalizasyon içerisinde ilerleyen evrelerde bir tıkanma sorunu ortaya çıkabilmektedir. Fakat kanal temizleme işlemlerine gereken önem verilir ve bu işlemler zamanında yapılırsa o zaman bu tıkanıklıklar da erken evrede önlenmiş olur , Kombine Kanal Temizleme Aracı sayesinde kanalizasyon hatlarının akışlarını stabil duruma getirebilmekteyiz.

Atık su toplama sistemi, bir alanda veya bir yerleşim yerinde tüm atık suyu toplamak ve bir arıtma tesisine veya bu atıkların dışarıyla bağlantısının kesilmesi adına başka bir sistemine taşımak için tipik olarak bir boru, rögar, kanalizayon boruları, istasyonları ve diğer gerekli yapılardan oluşan bir ağdır. Bazı sistemler, hem sıhhi atık suyu hem de fırtına veya atık suyu akışını toplamak için tasarlanmış "birleşik sistemlerdir".

Birleşik sistemler diğer adıyla kombine sistemlerin temizliğini yapabilmek için özel tasarlanmış vidanjör araçlarmız ile temizleme işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Kanal temizleme işlemlerini itina ile yapmamıza yarayan bu araçlar son teknoloji ekipmanlarla donatılmış araçlardır.

Kanal temizleme firması olarak Delta Kanalizayon tecrübeli ekibiyle tıkalı kanalizayon borularının açılmasını sağlayabilen bir Ankara firmasıdır.

Bizlerden hizmet alınması doğrultusunda Kanal Temizleme işlemleri oldukça kaliteli şekilde her alanda başarıyla yapılabilmektedir. Firmamız bünyesinde yer alan üstün donanıma sahip araçlarımız her bakımdan kanal temizliğinde profesyonel işler çıkarmamıza yardımcı olmaktadır. Son Sistem Kombine Kanal Temizlik Araçlarımız ile Kanallar İçerisinde Bulunan Kirlilik, Tıkanıklık ve Birikintiler Hızlı , Ekonomik ve Çevreci Olarak Temizlenmektedir....

Kanal Temizleme Çalışma Yaptığımız Alanlar

Firmamız bünyesinde bizler birçok farklı alana özgü olacak şekilde Vidanjör Yardımıyla çalışmaları yapabilmekteyiz. Her alanda uygun ve iyi kalitede araçlarımızla bu çalışmaları gerçekleştirmekte ve bu Kanal Temizleme işlemlerini başarıyla yerine getirebilmekteyiz.

  • Alışveriş merkezi alanları
  • Metro ve tünel gibi çeşitli alanlar
  • Sanayi bölgesi faaliyet alanları
  • Çeşitli türden depo alanları
  • İnşaat alanları ve farklı türde fabrika sahaları

Delta Altyapı olarak bizler kombine kanal temizliği işlemlerini bu ve benzeri birçok alanda yapabilmekte ve her ihtiyaca uygun çözümleri en iyi şekilde oluşturabilmekteyiz. Özel ve teknik açıdan güçlü sisteme sahip vakumlama ve temizlik araçlarımız bu kapsamda uygun şekilde başarıya ulaşmamıza yardımcı olmaktadır.


Kanal ve Rögarların çamurdan, kumdan,yağdan ve taşlardan hattın tıkanmasını ve kullanılmaz hale getiren bütün dış etkenlerden temizlenmesi için son teknoloji Kombine Kanal Temizlik araçlarımız ile yapılmaktadır. Bu hizmetimiz ile kanallar hızlı, emniyetli, ekonomik ve çevreci bir şekilde temizlenmiş olur.

Kanalların stabil bir şekilde işleyişine devam edebilmesi için bu işlemin periyodik olarak tekrarlanması ve belli aralıklar ile temizlenmelidir..

Kanal Temizleme Etkileri?

  • Kanal Yapılarının Ömrünün Uzaması
  • Tıkanıklıktan dolayı yüksek tutarda revizyon maliyeti ortadan kaldırmak.
  • Korozyon ve Aşınmadan Korur.

Bilgi Ve İletişim